Aquatica (edycja poska)
Aquatica (edycja poska)
Aquatica (edycja poska)
Aquatica (edycja poska)
Aquatica (edycja poska)
Aquatica (edycja poska)

Aquatica (edycja poska)

Portal Games
GP.AQU

Aquatica to strategiczna gra planszowa o unikalnej mechanice i wyjątkowej grafice dla od 1 do 4 graczy. Gra osadzona jest w podwodnym świecie fantasy z pięknie ilustrowanymi kartami i oryginalnymi komponentami - mantami.

 

Aquatica (edycja polska)
Pośród rekinów, wielorybów, koralowców i krewetek żyje cywilizacja mieszkańców wód


Głębokie wody oceanów skrywają wiele sekretów i nieznanych form życia. Pośród rekinów, wielorybów, koralowców i krewetek żyje cała cywilizacja mieszkańców wód. Przez wieki wielkie królestwa Aquatiki budowały swój świat, wychowując dzieci i zarządzając, by tworzyć i prosperować. Ale ponieważ ich zasoby się wyczerpały, zostały zmuszone do zbadania głębi oceanu w poszukiwaniu nowych złóż.


Aquatica to strategiczna gra planszowa o unikalnej mechanice i wyjątkowej grafice dla do 4 graczy, posiada również tryb solo. Gra osadzona jest w podwodnym świecie fantasy z pięknie ilustrowanymi kartami i oryginalnymi komponentami - mantami. Gracze eksplorują ocean, zdobywają lokacje i podwodne postaci oraz realizują cele. Świetna gra dla miłośników karcianek, mechaniki engine building i budowania kombosów.

Aquatica to gra planszowa dla 1-4 graczy. Każdy z Was wciela się w rolę jednego z królów oceanu próbując znaleźć zasoby dla swojego królestwa. Waszym celem jest posiadanie największej liczby punktów zwycięstwa na koniec gry. Aby je zdobyć, musicie eksplorować, podbijać i kupować Lokacje, werbować nowe postacie i wypełniać cele. Gracz z największą liczbą punktów zwycięstwa i najlepiej prosperującym królestwem zostanie ogłoszony najwspanialszym władcą wśród królestw Aquatiki.

Możliwa jest także gra solo według standardowych zasad z drobnymi zmianami. Przy zagrywaniu określonych kart lub przy określonym typie akcji, należy położyć manty wirtualnego gracza (manty Ichtianderów) na torze celu.Zawartość pudełka:

plansza oceanu
4 trójwarstwowe plansze gracza
56 kart lokacji
8 kart królów
24 karty postaci początkowych
18 kart postaci oceanu
16 figurek wyszkolonych mant
23 figurki dzikich mant
5 dwustronnych żetonów celu
instrukcja


Nowy
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona korzysta z ciasteczek, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności